Hodnocení 2019

25.05.2019

Děkujeme všem, kteří vyplnili anketu s hodnocením letošního prvního ročníku. Těší nás, že zpětná vazba byla vesměs pozitivní, o některých nedostatcích víme a pro příště je zapracujeme!

Hodnocení od 1 - nejhorší po 10 nejlepší (27 odpovědí)

Celkové hodnocení: 9

Značení závodu: 8,4

Zázemí start: 8,7

Zázemí cíl: 8,7

Občerstvení start: 8,5

Občerstvení v cíli: 7,1

Doplňující komentáře:

Termín závodu s největší pravděpodobností zachováme. Oficiálně oznámíme během června.

Trať je z našeho pohledu dostatečně pestrá. Vzhledem k programu na startu zvažujeme alternativu první předávky zpět na stadionu. Cíl na Černé hoře by byl v tento termín komplikovaný logisticky a počasí je v tuto dobu nevyzpytatelné. Nedojde-li ke změně na první předávce a výběhu až na vršek Stezky Krkonoše, tak dojde spíše ke kosmetickým změnám.

Domníváme se, že značení bylo dostačující, bohužel před závodem část značícího mlíka někdo strhal (těsně před závodem bylo doznačeno). Od Černé boudy se mělo seběhnout po modré na dolní svážnici (omlouváme se, zde nejspíš sehrálo roli strhané značení a lidský faktor).

Z pohledu občerstvení nejsme schopni uspokojit všechny chutě a potřeby. Pro příští ročník každopádně počítáme s teplou alternativou občerstvení v cíli. Občerstvovačky byly hodnoceny kladně, příště jen více upřesníme, co se na jednotlivých stanicích nachází (zejména pro maratonce).

Těší nás pozitivní odezva na fotokoutek, příště se pokusíme vymyslet alternativu, aby měl šanci udělat si fotku každý!

Tričko s designem závodu bude příště k zakoupení.

Pro příští ročník počítáme s afterparty na což navazuje i rozšíření zastřešené plochy.

Děkujeme a těšíme se příští rok #NHR2020